Senegalské proso - klasy  (červené, žluté)SENEGALSKÉ PROSO ŽLUTÉ - KLASYSENEGALSKÉ PROSO ČERVENÉ - KLASY

Velmi oblíbené chutné a výživné kompletní krmivo pro papoušky a hlodavce.

Senegalské proso v klasu ( nyní jen za 67 Kč/kg)   je nejpřirozenější způsob podávání potravy tak, jak se vyskytuje v přírodě. Navíc se papoušci baví obíráním klásků. To přispívá k předcházení zlozvyků z nudy, jakým může být například vytrhávání peří.

Velkou výhodou je také efektivnější krmení. Ptáci většinu prosa vyzobaného z klasu ihned sní, na rozdíl od krmných směsí, v kterých si ptáci nejdřív vybírají to nejchutnější a zbytek směsi při přebírání znehodnocují vyhazováním na zem.

Naklíčené klasy senegalské prosa jsou nejen vítanou pochoutkou, ale především "vitamínovou bombou" a velkým zdrojem zdravé energie.

 

Balení, cenySENEGALSKÉ PROSO ŽLUTÉ - KLASY 100gSENEGALSKÉ PROSO ČERVENÉ - KLASY 100g

Balíme jen kvalitně vytříděné pěkné plné klasy senegalského prosa ( nyní jen za 67 Kč/kg). Prodejnám a velkoobchodům dodáváme proso v standardním balení 200g v polyetylénovém sáčku + etiketa, odvětrávaný uzávěr lepící páskou.

Dodáme vám také balení podle vašich specifických požadavků (jiné velikosti balení, vaše etikety, sáčky s EURO-závěsem, sáčky uzavírané svárem včetně otisku datumů do sváru sáčku, balení v provedení "private label").

Základní ceny produktů balených pro maloobchodní prodej najdete na stránce ceny produktů pro retailový prodej.

Neváhejte obrátit se na nás se svoji poptávkou, dotazy, či specifikacemi balení.

Velkobchodním prodejcům poskytujeme významné množstevní slevy a VIP servis.

  

Chovatelům nabízíme výhodné netříděné senegalské proso za výhodné ceny v balení po 15 - 18 kg.