OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Senegalské proso - klasy  (červené, žluté)SENEGALSKÉ PROSO ŽLUTÉ - KLASYSENEGALSKÉ PROSO ČERVENÉ - KLASY

Velmi oblíbené chutné a výživné kompletní krmivo pro papoušky a hlodavce.

Senegalské proso v klasu je nejpřirozenější způsob podávání potravy tak, jak se vyskytuje v přírodě. Navíc se papoušci baví obíráním klásků. To přispívá k předcházení zlozvyků z nudy, jakým může být například vytrhávání peří.

Velkou výhodou je také efektivnější krmení. Ptáci většinu prosa vyzobaného z klasu ihned sní, na rozdíl od krmných směsí, v kterých si ptáci nejdřív vybírají to nejchutnější a zbytek směsi při přebírání znehodnocují vyhazováním na zem.

Naklíčené klasy senegalské prosa jsou nejen vítanou pochoutkou, ale především "vitamínovou bombou" a velkým zdrojem zdravé energie.

 

Balení, cenySENEGALSKÉ PROSO ŽLUTÉ - KLASY 100gSENEGALSKÉ PROSO ČERVENÉ - KLASY 100g

Balíme jen kvalitně vytříděné pěkné plné klasy senegalského prosa. Prodejnám a velkoobchodům dodáváme proso v standardním balení 100g v polyetylénovém sáčku + etiketa, odvětrávaný uzávěr lepící páskou.

Dodáme vám také balení podle vašich specifických požadavků (jiné velikosti balení, vaše etikety, sáčky s EURO-závěsem, sáčky uzavírané svárem včetně otisku datumů do sváru sáčku, balení v provedení "private label").

Základní ceny pro obchodníky najdete na stránce ceny pro obchodníky.

Neváhejte obrátit se na nás se svoji poptávkou, dotazy, či specifikacemi balení.

Velkobchodním prodejcům poskytujeme významné množstevní slevy a VIP servis.

  

Chovatelům dodáváme netříděné senegalské proso za výhodné ceny v balení po 15 - 18 kg.